The Stepstone
Group Polska

Stepstone to firma technologiczna łącząca pracodawców i kandydatów, wielokrotnie nagradzana za ‘Najlepsze portale rekrutacyjne’. Nasz zespół to grupa prawie 300 profesjonalnych, ambitnych i kreatywnych developerów, rozwijających produkty IT w 130 krajach na całym świecie.

Wszystko co robimy, ma jeden cel

Budujemy zespoły, w których rozwijamy talenty i pozwalamy im ‘rozkwitnąć’. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie oraz ambitne wyzwania, nagradzając równocześnie za wyjątkowe umiejętności. Inwestujemy w rozwój, zachęcamy pracowników do inicjatyw i wyzwań, tak aby mogli się w pełni realizować.

Dołącz do nas

Eventy i imprezy integracyjne

Eventy i imprezy
integracyjne

Międzynarodowa współpraca

Międzynarodowa
współpraca

Stawiamy na rozwój

Stawiamy na
rozwój

Platforma benefitowa

Platforma
benefitowa

Hackathony i wymiana wiedzy

Hackathony
i wymiana wiedzy

Wszystko co robimy, ma jeden cel

Łączymy doświadczenia w obszarze e-recruitingu na całym świecie. Wierzymy, że nasi współpracownicy są godni zaufania i otwarci na współpracę z doświadczonymi menadżerami w dużych projektach. Nie improwizujemy. Jesteśmy przejrzyści i otwarci na nowe pomysły, dzięki czemu mamy najlepsze pomysły i ponadprzeciętne efekty.

Nasze projekty

0krajów na świecie
0aktywnych zespołów
0osób w zespole
0realizowanych projektów

StepStone to platforma rekrutacyjna dla klientów oraz przyszłych pracowników

Chcemy uszczęśliwiać wszystkich: naszych pracowników, kandydatów poszukujących pracy oraz klientów, oferując absolutnie najlepsze rezultaty. Wtedy wszyscy są zadowoleni: tak nasi pracownicy czy kandydaci, jak nasi klienci, nie mówiąc już o naszych udziałowcach. Nasze wartości jak dbanie o pracowników, partnerów oraz niesamowite rezultaty są Ci bliskie? Dołącz do nas!
I niech MOC będzie z Tobą!

Kogo szukamy?

Ludzie

Andrzej

W StepStone pracuję tak, jak lubię. I firmie to pasuje :)

Daniel

W StepStone bardzo cenię przyjacielską atmosferę wśród pracowników oraz nieograniczone możliwości rozwoju. To tutaj nauczyłem się zaawansowanych narzędzi do analityki internetowej i automatycznego testowania stron internetowych. Otwartość firmy na technologiczne innowacje sprawia mi ogromną frajdę, bo pracując – uczę się najlepszych, dostępnych na rynku rozwiązań IT.

Pavel

StepStone to międzynarodowe zespoły profesjonalistów, a do tego naprawdę świetni ludzie! Dzięki mojej pracy wiele się nauczyłem, codziennie się rozwijam i co najważniejsze - szlifuję moją znajomość języków obcych. Naprawdę jestem szczęśliwy, że mogę tu pracować!

Mateusz

Jako Data Scientist najbardziej cenię sobie, że przełożeni dają mi dużą swobodę w ramach projektów, nad którymi pracuję.

Kamil

Kilka lat temu StepStone skusił mnie propozycją pracy przy technologiach Big Data. To była szansa na połączenie moich umiejętności IT i podszkolenia tych „miękkich“. Dzisiaj to przyjemność budzić się rano i iść do pracy. Nigdy wcześniej tak nie było :)

Ewa

W StepStone pracuję od 2011 roku. Relacje oparte na wzajemnym zaufaniu, tak z bezpośrednim przełożonym jak i własnym zespołem oraz niezależność, są tu dla mnie na wagę złota. Rewelacyjne warunki pracy i wielu cudownych ludzi z rozmaitych zakątków świata sprawiają, że atmosfera w StepStone jest po prostu niezwykła.

Wchodzimy w nadświetlną